Krásné,hubené slečny,hubnutí a móda...<3 Můžete mi napsat na thinsky@seznam.cz:o)

Květen 2008

10 nej sportu

28. května 2008 v 10:18 | Ja |  Hubnutí
Jízda na kole
Kalorie: Podle vaší váhy a intenzity jízdy na kole a vzdálenosti, kterou ujedete, jich spálíte průměrně 680 za hodinu.

In-line brusle
Kalorie: 400 za hodinu


Tenis
Kalorie: 480 za hodinu

Běh
Kalorie: 720 za hodinu (rychlostí 8 km/hod., tj. 7,5 min./km)


Chůze a turistika
Kalorie: 400 za hodinu

Plavání
Kalorie: 480 za hodinu

Aerobik
Kalorie: 500 za hodinu


Horolezectví
Kalorie: 640 za hodinu


Vodní lyže
Kalorie: 540 za hodinu


Plážový volejbal
Kalorie: 720 za hodinu


Thins

27. května 2008 v 20:06 | Ja |  Thinspiration-real girls

Jablíčko-zajimave tipy a postrehy:)

21. května 2008 v 15:25 | Ja |  Hubnutí
Víte, proč jablečný nápoj nejen chutná, ale také léčí? Jak můžete prospět svému zdraví pojídáním obyčejných jablek? Čtěte, co jstemožná o našem domácím ovoci netušili…
1. Jablečná šťáva funguje proti astmatu
Pokud si vaše dítě zamiluje jablečné džusy a mošty, chrání ho jejich pití podle britských odborníků před astmatem. Dýchavičností způsobenou touto nemocí totiž trpí mnohem méně než jejich vrstevníci s averzí vůči tomuto nápoji. Blahodárně tu totiž působí látky obsažené v jablkách, především flavonoidy a fenolové kyseliny, které pomáhají tišit záněty v dýchacím aparátu.
2. Jablečný elixír chrání před infarktem i nádory
Šťáva z jablek obsahuje vysoké množství fenolických látek, které v těle člověka fungují jako antioxidanty. Tyto sloučeniny omezují vliv volných radikálů, jejichž působením může dojít například k poškození cév a následně k mrtvici či infarktu. Pokud radikály naruší buněčné jádro, vzniká nádorová buňka. Více fenolických sloučenin přitom obsahují moštová než klasická jablka, což by měla být cenná informace především pro výrobce moštu, aby jejich nápoje byly fenolickými látkami doslova nabity.
3. Co dokáže jedno jablko denně?
Jablko patří v našich zeměpisných šířkách k dostupným druhům ovoce. Jeho obliba však v poslední době klesá, protože mnozí upřednostňují exotické ovoce. A to je chyba! Lékaři doporučují sníst alespoň jedno jablko denně, pokud se chcete vyhnout rakovině střev. Jablka totiž nejen blahodárně působí na celý lidský organizmus, ale především udržují ve výborné kondici střeva. Růst nádorů v nich omezuje látka nazvaná procyanidin, která je obsažena v plodech jabloní. Jezte jablíčka pěkně celé, i se slupkou!
4. Příbuzná granátová jablka poslouží mužům
Je známo, že šťáva z granátových jablek má protizánětlivé účinky a obsahuje rovněž velké množství antioxidantů, tedy látek, které snižují pravděpodobnost vzniku srdečně-cévních chorob a některých typů rakoviny. Její pravidelná konzumace může významně zpomalit rakovinu prostaty. Výzkumy prokázaly, že granátová jablka obsahují chemické látky, které omezují buněčné poškození a možná také ničí rakovinné buňky.
5. Jablko v roli záchranáře
Nepříjemné pocity kolem žaludku občas přepadnou každého. Sáhnout po pilulce je sice účinnou možností, jak s pocitem "nanic" zatočit, ale zapomeňte pro jednou na chemii a oloupejte si jablko. Podle japonských vědců právě tato činnost stimuluje nejrozvinutější oblast lidského mozku, protože zvyšuje její prokrvení. A brzy se budete cítit zase úžasně!
6. Svěží koktejl pro chuť na lásku
Míchané nápoje umějí více než jen zahnat žízeň. Podpoří vaši kondici a radost ze života. Zkuste třeba koktejl pro zamilované. Potřebujete na něj dvě jablka, polovinu manga, 100 ml jablečného džusu, 200 g přírodního jogurtu, 2 lžičky medu, trochu skořice. Oloupaná jablka a polovinu manga rozkrájejte na menší kousky. Smíchejte je s jablečným džusem, přírodním jogurtem, medem, skořicí a rozmixujte. Ozdobte ovocem, které napíchnete na delší špejli a ponoříte ji do skleničky. Vaše láska neodolá!
7. U společné sklenky moštu!
Když si užíváte s přáteli a nechcete s nimi držet krok v počtu vypitých sklenic alkoholu, objednejte si jablečný džus se sodovkou do půllitru. Zlatavá tekutina s bublinkami a pěnou připomíná orosenou desítku. Budete vypadat, že statečně pijete s ostatními, ale budete to jen vy, kdo přitom zůstane s jasnou myslí a nepůjde domů po čtyřech!


Ashley

18. května 2008 v 15:35 | Ja

Mary-Kate

18. května 2008 v 15:02 | Ja

Light mnaminy?!

18. května 2008 v 14:54 | Ja |  Hubnutí
  • Potřebujeme shodit jen pár kilo, abychom se vešly do oblíbených šatů či kalhot, které po zimním období nepasují na tělo podle našich představ a do radikální změny jídelníčku se nám zase pouštět nechce, a tak hledáme různé triky, jak říci těm pár kilům sbohem!

Jooo....

18. května 2008 v 14:50 | Ja
Ahojky
Ted sem torchu nad timhle blogem zanevrela,tak musim zase zacit ale uz to tu musim zacit nejak lepe propagovat aby sem aspon NEKDO prisel i kdyz zase jak o tom premyslim tak si treba radsi pockam az toho tady bude o hodne viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic
Tak papapapapapapapapa

Zdrave,chutne a jeste zhubnete:)

2. května 2008 v 17:23 | Ja |  Hubnutí
Ne všechno, co je zdravé a má málo kalorií, musí mít ohavnou chuť. Naopak, připravily jsme pro vás seznam pochutin, které milujete a přitom si je můžete dopřávat s čistým svědomím! Nejenom, že zhubnete, ale také uděláte něco pro své zdraví!

Nikdo....

2. května 2008 v 17:12 | Ja
Ahojky
Prijde mi,ze trpim samomluvou jelikoz za ty dva dny co to tu funguje tu nebyl ani jeden clovek (co bych taky chtela za tech par hodin) ale ja to tu budu porad obohacovat o nove clanky a obrazky a tesim se az tu jednou budu mit navstevnost aspon 100 lidi za den
Tak pháphápháphá

Snidane

1. května 2008 v 17:48 | Ja |  Hubnutí
Mýty o snidani:
  • Mýtus č. 1: Vynecháním snídaně si snížím váhu

Bez snídaně se ochudíš o potřebné nakopnutí metabolismu. Ten v noci zpomalí chod, ale s prvním ranním jídlem se zase rozběhne. Když zapomeneš posnídat, bude metabolismus lenošit tak dlouho, dokud se nenajíš.
To znamená, že třeba až do oběda nespálí tvoje tělo tolik kalorií, kolik by jich spálit mohlo. A navíc tak sníš mnohem větší porci oběda či večeřea mlsná tě bude honit i pozdě večer. Výsledek? Přeskakováním snídaně spíš ztloustneš než zhubneš.
  • Mýtus č. 2: Po ránu nemám hlad

Věř tomu, že tělo dokážeš vytrénovat k rozvinutí ranní chuti k jídlu. Začni sklenicí odstředěného mléka. Pokud se ti z něj zvedá kufr, nasyp do něj instantní kakao nebo si dej kafe bez kofeinu s mlékem. Další týden zkus přihodit kousek ovoce. Nejspíš pocítíš, že na tebe jde po ránu hlad - což je skvělá zpráva!

Dopřej si snídani nadupanou až 2 500 kJ - má tvořit čtvrtinu až třetinu denního příjmu energie. Podle chytrých lékařských hlav se navíc vyhneš obezitě, cukrovce a nemoci srdce a cév.
  • Nejlepší ňamky na ráno

Abys řádně nastartovala spalování kalorií, dej si snídani, na které si opravdu pochutnáš. Ideální je celozrnné pečivo s ochuceným tvarohem nebo nízkotučným sýrem, jogurt s müsli nebo ovocem. Skvělý energizer jsou "home-made" džusy. Do mixéru naházej ovoce, které najdeš doma - banány, hrušky, mango, nektarinky, zkrátka cokoli.

Zdrava strava

1. května 2008 v 17:26 | Ja |  Hubnutí
  • Pokud chce někdo z Vás zhubnout bez jo-jo efektu, měl by se naučit správně jíst. Není na tom nic složitého a podstoupit tuto "dietu" může každý.

Svacina? Jasne!

1. května 2008 v 17:21 | Ja |  Hubnutí
  • I když jste zrovna na dietě, nemusíte svačiny vynechávat, naopak! Pravidelný a častější přísun jídla způsobí, že nebudete mít stále hlad. Svačiny jsou navíc fajn a když je zvládnete, pomůžete svému tělu.

Spravne polykani,stravovani

1. května 2008 v 17:13 | Ja |  Hubnutí
  • Jíst do polosyta a pít do polopita! Zlaté pravidlo, které je prověřeno staletími, ale jehož dodržování není pro mnohé z nás vůbec jednoduché.

BMI,tvoje vaha

1. května 2008 v 17:03 | Ja |  Hubnutí
Váha
V následující tabulce můžete zjistit zda máte normální váhu či podváhu, můžete zde také zjistit, jak spočítáte své BMI a co znamená výsledek. Upozorňuji, že celé tohle je pouze orientační, protože každý má svou individuální stavbu těla, která určuje celkový vzhled, tady nejde jen o hmotnost.
Výška(cm)Zdravá váha(kg)15% Pod25% Pod30%Pod
15245383429
15547,5403530
15850423732
16152,5443933
16455464035
16757,5484236
17060504438
17362,5524539
17665544741
17967,5564942
18270585044
18572,5605245


BMI

Index tělesné hmotnosti, obvykle označovaný zkratkou BMI (z anglického body mass index) je číslo používané jako měřítko obezity, umožňující statistické porovnávání lidí s různou výškou. Index se spočítá vydělením hmotnosti daného člověka druhou mocninou jeho výšky: BMI=hmotnost(kg)/výška(cm)^2


A tady je výsledek:
Vyhublý = Pod 15 BMI
Anorektický = Pod 17.5 BMI
Podváha = Pod 19 BMI
Normální váha = 19 - 24 BMI
Nadváha = 25 - 29 BMI
Obezita = +29 BMI
www.be-thin.blog.cz


Tsunami

1. května 2008 v 15:56 | Ja |  Petra Nemcova
26.12.2004 se Petře Němcové během pár sekund stalo něco,co ji nikdo nemůže závidět..... Při její dovolené v Thajsku se svým přítelem Simonem Atleem(britský fotograf) zažila velké zemětřesení, které bylo doplněno ničivou vlnou tsunami. Simon zde zemřel. Nestihli se ani rozloučit.... Petra měla velké štěstí a dokázala se zachytit za jednu z nevyvrácených palm. Zde zustala mnoho hodin zaklinena. Nakonec přežila,ale musela se naučit znovu chodit. Skoro každý,kdo by tohle zažil a přišel by o svého přítele,by nedokazal zacit znovu. Petra ano. Zalozila nadaci Happy hearts found a diky teto nadaci pomaha oblastem, ktere byly zasazeny tsunami. Vydala take knihu Vždy s láskou Petra,kde popisuje jake to bylo a nejen to. I jak se k modelingu dostala,jake mela detstvi...atd. Knizku jsem cetla a opravdu doporucuju precist Podle me je Petra strasne silna a skvela osobnost a rada bych ji nekdy potkala
Petra a Simon Atlee pár měsíců před tsunami:

Kate

1. května 2008 v 15:35 | Ja |  Kate Moss

Kate-zivotopis

1. května 2008 v 15:24 | Ja |  Kate Moss
Kate Moss-jeji zivotopis:
Kate neučinil slavnou její vzhled, ale celá její osobnost. V roce 1988 se vracela z rodinné dovolené na Bahamách do Anglie, když si jí všimla Satan. V té době bylo Kate čtrnáct let. Nafotila fotky pro časopis Face. Zaujala svou dětskou nevinností a nevyumělkovanou krásou. Byla ztělesněním tzv. "šupácké módy". Takovou modelku svět módy ještě neviděl. Svou výškou pod 175 cm porušovala pravidla.

Kate zastupuje britská agentura Storm, newyorská agentura Women,pařížská agentura The Marilyn agency.

Fotografové a vydavatelé se snažili Kate získat pro sebe. Fotil ji Steven Meisel, Patrick Demarchelier, Bruce Weber a další. Brzy zaplnila stránky Elle, Vogue, Harper´s Bazar a dalších předních časopisů. Objevila se také na všech špičkových módních přehlídkách. Je velkou oblíbenkyní návrháře Johna Galliana.

V roce 1992 se Kate seznámila s Calvinem Kleinem. Brzy stala jeho múzou a "tváří" pro oblečení i pro parfém Obsession / posedlost/. To už jí byl posedlý celý svět.
Kate se stala pro mládež celého světa idolem. V roce 1995 vydala pro své fanoušky vlastní životopis " Kate".

Kromě předvádění se Kate zajímá o módní návrhářství. Prozatím nepřemýšlí o budoucnosti a nepospíchá s hodnocením svého zaslouženého úspěchu.

Me?!

1. května 2008 v 14:49 | Ja
Ahoj holky
Tak jsem se rozhodla,ze vam sem taky napisu neco o mne.... Takze jmenuju se Bara, je mi 14 let..... Tenhle blog chci zamerit na ruzne krasne a hubene holky,modelky,herecky...atd. Postupem casu sem zacnu davat i ruzne tipy a rady ohledne hubnuti aby se mohla jakakoliv z vas stat jednou z nich Ja osobne jsem diky par blogum zhubla pomerne dost (z 59 na 48 kg) a prave v tehle chvili jsem se sebou uz nad miru spokojena ale porad cvicim a neprejidam se Budu tenhle blog porad obohacovat o dalsi nove veci a budu sem i hodne takhle psat(teda snad to dodrzim). Tak papa devcata=****