Krásné,hubené slečny,hubnutí a móda...<3 Můžete mi napsat na thinsky@seznam.cz:o)

Červenec 2008

Hilary a moda

22. července 2008 v 18:25 | Ja
Hilary Duff se v mode opravdu vyzna. Vi co se prave nosi a umi to perfektne zkombinovat a ukazat svetu!:) Ma take vlastni kolekci obleceni Stuff By Hilary Duff-prevazne obleceni pro teenagery.
(click pro fotecky:) )

Fotky Hilary

22. července 2008 v 18:13 | Ja

Hilary-zivotopis

22. července 2008 v 18:02 | Ja
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Hayli Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

Hubnuti v 10 bodech

20. července 2008 v 12:35 | Ja |  Hubnutí
Tento článek mám z časopisu
Zapomeňte na diety. Poradíme vám, co jíst, abyste byla dlouho krásná. Máme pro vás jednoduchý návod o deseti bodech
Z působ, jakým se stravujete, je velmi důležitý k uchování zdraví a mládí vašich buněk. Kdo je jejich nepřítelem? Především volné radikály, sloučeniny kyslíku, které poškozují buněčný aparát. Vznikají pokaždé, je-li organismus napaden - ať už znečištěným ovzduším, viry nebo mikroby, přílišným horkem nebo zimou. Vhodná strava ale může jejich tvorbu omezit a zároveň posílit váš imunitní systém. Pokud vás zajímá, z čeho by se měla skládat, inspirujte se.
(click na cely clanek)

Dieta modelek

20. července 2008 v 12:25 | Ja |  Hubnutí
Dieta modelek je intenzívní dieta, trvající pouhé tři dny. Dieta modelek je velmi populární právě mezi modelkami, ale také mezi politiky a známými osobnostmi, které potřebují ve velmi krátké době zhubnout. Původně pochází dieta modelek z Hollywoodu, proto se jí také říká Hollywoodská dieta.

Vláknina!

20. července 2008 v 12:06 | Ja
O vláknině a o tom, že je zdraví prospěšná, už slyšel zřejmě skoro každý. A kde ji můžete najít? Napadne vás možná celozrnné pečivo. V čem ale konkrétně spočívá příznivý vliv vlákniny, kde jinde ji ještě najdete a proč nám pomáhá při hubnutí?

GirlsRííííl:)

20. července 2008 v 11:15 | Ja |  Thinspiration-real girls
clickni pro dalsiiiii-

Fotecky Keiry

20. července 2008 v 11:01 | Ja
click pro dalsi fotecky:

Moda ve stylu Kate M.

19. července 2008 v 14:12 | Ja |  Kate Moss
(clickni dal a uvidis vic)

Chyby pri hubnuti..

19. července 2008 v 13:50 | Ja |  Hubnutí
Nedari se Vam porad hubnout? Tady mate 7 zbytecnych chyb,kterych se mozna dopoustite....
click na cely clanek

Stihlejsi za 1 den!

19. července 2008 v 13:24 | Ja
Když potřebujete akutně zhubnout do večera na párty,mám tip:
click na celý článeček


20 rad k hubnuti:)

19. července 2008 v 12:54 | Ja
1 Zahoďte dálkový ovladač

Možná se vám nezdá, že by to stálo za řeč, ale když místo přepínání kanálů na dálku osobně povstanete, ručně přeladíte televizi a přitom svižně obejdete pokoj, ročně se vám usadí po těle o dvě kila tuku míň.
2 Proležte reklamní bloky
Victoria Beckhamová. Kudy chodí, všude tvrdí, že za své vyploštěné břicho vděčí dvěma stům leh-sedů denně. Zní to sice strašně, ale pokud si jich uděláte třicet během každého reklamního bloku, budete mít břicho jako přistávací dráhu dřív, než skončí poslední díl Zoufalé manželky. Zrovna tak dobré pro televizní přestávky jsou dřepy.

Dlouhy spanek- zhubnete!

19. července 2008 v 12:47 | Ja |  Hubnutí
Snažíte se zhubnout
, ale výsledky neodpovídají vynaložené námaze? Trápíte se počítáním kalorií, cvičením, ale nakonec jste jen unavení, hladoví a lehčí jen o pár deka? Existuje i jiný recept na hubnutí!

Fotky Nicole

19. července 2008 v 12:34 | Ja
Nicole v realnem zivote pristizena fotografy


Zacatky s hubnutim:)

18. července 2008 v 19:46 | Ja |  Hubnutí
1)Cvičte každý den. Udělejte 100 sklapovaček, běhejte, vemte psa na procházku.. Tyto krátké aktivity pomohou metabolismu lépe a rychleji spalovat tuky a kalorie. A je to jednodušší než vykonávat dlouhé a náročné cviky.
2) Není dobré hladovět 5 dní a pak sníst vše, na co přijdete, všechnu nezdravou stravu.
click na celý článeček

Mischa a jeji kamaradky

18. července 2008 v 19:36 | Ja
Mischa s Nicol Richie, Rachel Bilson a Christinou Aguilerou

Jist pravidelne-hubnout rychleji

18. července 2008 v 19:08 | Ja |  Hubnutí
Lepší je dát si hodně kalorickou snídani, než když bychom nejedli nic.
Lidé netloustnou jen proto, že se přejídají, ale i proto, že si jídlo neumějí rovnoměrně rozvrhnout do celého dne. Bývá to jedna z nejčastějších chyb při hubnutí. Tou úplně čítankovou je, že vynechají snídani a někdy i svačinu.

Gisele

18. července 2008 v 18:49 | Ja