Krásné,hubené slečny,hubnutí a móda...<3 Můžete mi napsat na thinsky@seznam.cz:o)

Prosinec 2008

Jupiii!

30. prosince 2008 v 21:54 | Já |  Moje malickost
Ahoj holky:o)

Zítra je konec roku a jestli pak už máte nějaké to předsevzetí?!:o) A co oslava nového roku? Já to obvykle moc neprožívám,spíš skoro vůbec jelikož mi to nějak nebere...ale tenhle rok jedu s 3 kamarádkami a 3 kamarády na chatu k jednomu klukovi ze školy a budeme tam i do neděle..:o) Co vám budu povídat-čekam od toho docela DOST VĚCÍ...:o):D Hlavně jeden z nich je fakt pěkný takže doufam,že z toho něco bude...;o)
Moje dieta je teď na mrtvém bodu..nic nepřibírám,nic nehubnu...už týden,ale tak chápejte- teď jsem ráda,že nepřibíram hlavně:o) Teď se zase začnu co nejvíc snažit jenže nevím jaké to bude na té chatě...:o/
Tak se mějte,pa:o**

Thinspirations

30. prosince 2008 v 19:47 | Já |  Thinspiration-real girls
A další várka thinspa je tuuuuu :o)click--

Nicole a Joel na nakupech

29. prosince 2008 v 22:53 | Já
26.12.2008,Los Angeles- Nejen my-obyčejní smrtelníci- využíváme povánočních slev:o) I Nicole s Joelem vyrazili v Los Angeles na povánoční nákupy...:o)Paris v Aspenu

29. prosince 2008 v 22:41 | Já
26.12.2008,Aspen- Tak právě v tomto americkém městě načapali fotografové Paris Hilton jak zde tráví své volné chvilky s jednou svojí kamarádkou. V Aspenu je i v této době i její sestra Nicky se svým přítelem- je paparazzi vyfotili 25.12. Ale teď zpět k Paris..:o)


Petra na Dolce&Gabanna party

29. prosince 2008 v 22:20 | Já |  Petra Nemcova
25.12.2008,Miláno- Toto italské město bylo místem,kde se pořádala Dolce&Gabanna party. Objevila se tam i Petra Němcová..;o) Musím říct,že mi připadá,že trošku přibrala,ale jinak jí to slušelo:o) I když stejně si pořád myslim,že bez ofinky jí to slušelo víc...:o)


Heidi Klum- lednove GQ

25. prosince 2008 v 21:22 | Ja |  Kate Moss
Tato modelka se svlékla pro italské vydání tohoto časopisu....JE TO PROSTE KOČKA!!:o):O


Paris vykradli!!

25. prosince 2008 v 21:17 | Ja
Neznámý lupič se vloupal do domu Paris Hilton a odnesl si šperky v hodnotě 2 miliony dolarů (asi 38 milionů korun).


Podle informací losangeleské policie se do domu, který vlastní profesionální celebrita Paris, vloupal lapka kolem páté hodiny ranní. Maskoval se kapucou, rozbil vchodové dveře a dostal se až do ložnice.

Celkem se zloděj obohatil o šperky za téměř 38 milionů korun. Paris Hilton v té době nebyla uvnitř sídla v kopcích čtvrtě Sherman Oaks.
Policie zatím celý případ vyšetřuje. Pachatel jim zatím uniká.

Paris Hilton ale odcizení šperků zřejmě příliš netíží. Jako dcera zakladatele hotelového imperia Hilton nebude mít o peníze nouzi. Jako vánoční dárek si mimojiné nadělila růžové bentley.


Nejkrasnejsi thinspiration na svete :o)

25. prosince 2008 v 21:01 | Ja |  Thinspiration-real girls
Našla jsem tak krásný a hubený realný holčiny,že to snad ani neni možný!!:o)
Lepší jsen neviděla!!;o)


click pro dalsi--------

Got milk?

25. prosince 2008 v 20:31 | Ja |  Móda,celebrity
Got milk?
Tato reklama na jedno mléko z USA je poslední dobou stále víc a víc populární. Že je neznáte??:O
http://www.gotmilk.com/ - koukněte na stránky!!!:o)
A tady se koukněte na pár kampaní s různými hvězdami:

Beyonce:


Carrie Underwood:

Rihanna:

David Beckham:

Hayden Panettiere:
Olsenky:
HIGH SCHOOL MUSICAL:D :

Váááááánoce

23. prosince 2008 v 22:03 | Ja |  Moje malickost
Tak a je to tu:o) To období,na které skoro každý čeká..:o)
Chtěla bych Vám popřát ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE a zítra se tu asi neobjevím takže si ten zítřek co nejvíc užijte:o)
Pááááááááááááááááááááá holčiny moje:o*

Dalsi real girls...

22. prosince 2008 v 11:02 | Ja |  Thinspiration-real girls
A je tu další várka thin girls:o)

click---

SUPER SIZE ME

22. prosince 2008 v 10:38 | Ja |  Hubnutí
Chodíte někdy do McDonald´s? Vůbec? Jenom na záchod? Čas od času? Každý týden? Denně? Přemýšleli jste někdy, co by se stalo, kdybyste nepozřeli nic jiného než stravu z rychlých občerstvení třeba po dobu jednoho měsíce? Dokumentaristu Morgana Spurlocka to napadlo. SUPER SIZE ME Je dokumentární film Morgana Spurlocka, jenž si položil otázku, jak moc přispívají fastfoodové řetězce k epidemii obezity v USA.


Morgan Spurlock se kvůli tomuto projektu vydal cestu absolutně nezdravého stravování. Jaká byla pravidla? Třicet dní nesměl jíst nic jiného, než co je v nabídce McDonald's, stravovat se v tomto řetězci třikrát denně, objednat si vše, co je v nabídce alespoň jednou a dát si XXL menu, pokud je k tomu vyzván.
Před experimentem podstoupí tento sedamdvacetiletý mladík lékařskou prohlídku u všeobecného lékaře, gastroenterologa a kardiologa. Jeho zdravotní stav je zcela v pořádku, může tedy začít. Morgan si zpočátku těžko navyká na ohromné porce, své první "supersize" menu dokonce vyzvrací. Pak si přivykne. Den ode dne mu je však hůře, přibírá na váze (protože takto konzumuje dvakrát více kalorií než potřebuje), pěstuje si návyk na jídle, ztrácí sexuální apetit i zdatnost, budí se uprostřed noci s bolestí na hrudi. V jednadvacátý den experimentu mu lékaři doporučí přestat, jelikož si vážně ohrožuje zdraví. Morgan však vydrží až do konce. Nabytých jedenáct(!) kilogramů pak shazuje ještě dlouho pomocí detoxikační diety.

Trýznivá hamburgerová dieta, která dovedla Spurlocka k fyzické a citové proměně, snad i vás donutí zamyslet se nad objednávkou dalšího Big Macu. Super Size Me je film nabízející nový pohled na jeden z našich největších národních zdravotních problémů, na obezitu.
Když se po skončení třicetidenního fastfoodového stravování Morgana Spurlocka zeptali na otázku, co by dělal, kdyby byl uprostřed pouště a v okruhu sta mil nebylo žádné jídlo a jedinou oázou by byl právě McDonald´s, odpověděl: "Nešel bych tam. Udělal jsem to jen proto, že jsem chtěl dokončit ten film, ale věřte mi, ty dny vůbec neubíhaly, těch třicet dní bylo jak rok."

A reakce řetězce McDonald´s? Rozjel současnou olympijsko-salátovou kampaň, kde podporuje sportovce a na svých letácích uvádí kalorickou hodnotu všech svých nejprodávanějších produktů…

Zajděte si na Super size me do kina. Dokument je sice trochu jednostranně zaměřený, ale je zajímavý a s největší pravděpodobností po něm nezamíříte do svého "oblíbeného" fast foodu. A místo peněz na svačiny nebuďte příště líní připravit svačinky pro své školáky raději sami a s láskou.článek je ze stránky: zdrave-hubnuti.cz

Rachel nakupovala v LA

22. prosince 2008 v 10:29 | Ja
16.12.2008,Los Angeles- Rachel Bilson zachytili paparazzi jak šla v Los Angeles nakupovat do obchodu s potřebami do domácnosti..;o)

P.s: Všimněte si té její kabelky!:o)
MIranda- Jalouse Magazine,January 09

22. prosince 2008 v 10:19 | Ja |  Miranda Kerr

Modelka Miranda Kerr nafotila pro tento magazín krásné fotky,kde se každý může přesvědčit jak krásná je ona sama,ale také její postava...no,co na to řikáte?!:o)Nicole Richie se svym pritelem na DCMA party

21. prosince 2008 v 18:56 | Ja
14.12.2008- Nicole Richie se svým přítelem Joelem Maddenem dorazili do obchodního domu DCMA,kde probíhala párty kvůli představení nové kolekce bot. (Jen tak pro zajímavost: Joel se svým bratrem Benjim Maddenem tuhle značku vlastní)


Thinspiration u more:)

21. prosince 2008 v 18:41 | Ja |  Thinspiration-real girls
Právě je zima,mráz...žádné sluníčko...žádné teplíčko...tak proč si to teplo nepřipomenout z nějakých fotek od moře? A rovnou z fotek, kde jsou samé hubené slečny v plavkách??!:o)

click---

Cameron na muzikalu Shrek

21. prosince 2008 v 18:33 | Ja

14.12.2008,New York- Cameron Diaz si v neděli zašla v New Yorku na premiéru muzikálu SHREK, který je adaptací filmového Shreka. V něm Cameron namluvila princeznu Fionu. Podle prvních ohlasů se muzikál celkem povedl…
Cameron:)

21. prosince 2008 v 18:26 | Ja

Cameron-zivotopis

21. prosince 2008 v 18:21 | Ja
Cameron Diaz vyrůstala jako běžná Američanka, tedy až na její přirozenou krásu. Její otec Emilio je původem z Kuby, je mistrem ve společnosti California Oil. Její máma Billie, která je míšenka německé, anglické a americké kultury, pracuje ve firmě zabývající se importem a exportem. Když vyrůstala byla jako mnoho jejich vrstevnic - poslouchala moderní hudbu a byla divoká. Jako náctiletá začala navštěvovat Hollywoodské párty na kterých zůstávala dlouho do rána.

A právě díky navštěvování různých večírků se potkala s Jeffem Dunasem, který ji nabídl práci pro Elite modeling agency. Ačkoliv si Cameron nejprve myslela, že je tato práce pochybná, vzala si jeho vizitku a nejprve se o této nabídce radila s rodinou a přáteli. Nakonec se v 16 letech rozhodla začít kariéru modelky.

Poté co opustila Long Beach, začala cestovat
po celém světě jako modelka, začala se objevovat v mnoha různých magazínech. Ve svých 18-ti letech měla otravu alkoholem, když byla Australii.Ve 21 letech se vrátila zpět do Kalifornie a ačkoli pokračovala v práci modelky, chtěla však ještě více. V roce 1994 se zúčastnila konkurzu na malou roli ve filmu Maska "The Mask". Ačkoliv neměla naprosto žádné herecké zkušenosti, získala hlavní ženskou roli po boku komika Jima Carreyho.

Následovala další role v nízko-rozpočtových filmech jako "The Last Supper", Líbánky bez ženicha "Feeling Minnesota" kde si zahrála po boku Keanu Reevese. Najednou Cameron začala cítit, že dosáhla hereckého vrcholu. Pokračovala dále v herectví ve filmu Svatba mého nejlepšího přítele "My Best Friends Wedding", kde hraje spolu s Julií Roberts.

Krátce poté opět zasáhla stříbrné plátno filmem Extra život "A Life Less Ordinary" hrající poboku Ewana McGregora. Bohužel tento film nebyl příliš přijatý kritikou, ale skutečně Cameron nasměroval do nové věhlasné role Něco na té Mery je "There's Something About Mary", kde hrála po boku Bena Stillera a Matta Dillona. S hercem Dillonem se intimně seznámila při natáčení a tři roky spolu chodili. Také si nedávno zahrála po boku Al Pacina v "Any Given Sunday" a s Johnem Cusackem ve filmu V kůži Johna Malkoviche "Being John Malkovich". Také si zahrála s Drew Barrymore a Lucy Liu ve filmu Charlieho andílci "Charlie's Angels".
Ale tohle zdaleka nejsou všechny její filmy!:o)


Vanessa opousti studio ve Westwoodu

21. prosince 2008 v 16:36 | Ja
18.12.2008, Wetwood- fotografové zastihli Vanessu odcházet ze studia;)